Coach

Slijepčeviću izmaknuo Oscar, ali se našalio nakon dodjele

Slijepčeviću izmaknuo Oscar, ali se našalio nakon dodjele

Održana je dodjela nagrada Oscar 2025. u Dolby Theatreu u Los Angelesu, i to po 97. put. Nažalost, “Čovjek koji nije mogao šutjeti” redatelja Nebojše Slijepčevića nije osvojio Oscara. Umjesto njega, nagradu je odnio film “I’m not a Robot”. Slijepčević se kratko oglasio na Facebook profilu nakon dodjele i podijelio šaljivu objavu.

“Bit će vremena za analize, ali jedna stvar je sigurna – glavni krivci što nismo dobili Oscara su Danijel Pek i Katarinica Prpić, koji su, umjesto da ostanu doma kao tri puta do sada, odlučili doći baš na ovu dodjelu”, napisao je u objavi. Inače, Pek i Prpić bili su producenti ovoga filma.

Hvala na interesu za naš sadržaj, registrirajte se za nastavak čitanja.

Što dobivate besplatnom registracijom?

  • Neograničeno čitanje našeg sadržaja
  • Newslettere prema vašim interesima
  • Pozive na događaje u vašoj blizini