WiA Back to Work party: Moda, tehnologija i ljepota za povratak u poslovni ritam

U srijedu 17. rujna u hotelu Pullman o organizaciji Women in Adria održao se sada već tradicionalni Back to Work party – okupljanje najveće ženske poslovne mreže, koje je i ove godine obilježilo druženje, inspiracija i predstavljanje noviteta iz svijeta mode, kozmetike i tehnologije.

Večer zabave i networkinga

Večer je protekla u znaku odlične energije: uz glazbu, čašu pjenušca i ukusne zalogaje, gošće su se ponovno povezale nakon ljetne pauze i pripremile za nove poslovne izazove u nadolazećoj sezoni. U neformalnoj, ali istovremeno elegantnoj atmosferi, networking je tekao prirodno – za istim stolovima susrele su se poduzetnice, menadžerice, liječnice, marketinške stručnjakinje, ali i kreativke iz modne i beauty industrije. Upravo taj spoj različitih sektora dao je događaju dodatnu vrijednost, jer su se uz osmijehe i razgovor rađale nove ideje i poslovne suradnje.

Središnji trenutak večeri bila je modna revija koju su nosile stvarne žene – članice zajednice i prijateljice. Revija je izazvala ovacije publike jer je pokazala kako moda može biti istovremeno nosiva i inspirativna. Modiana je tom prilikom predstavila novu kolekciju za jesen/zimu, idealnu za povratak u ured i poslovne prigode. Za šminku protagonistica zaslužan je profesionalni make-up s Reviderm mineralnom kozmetikom te moderne frizure iz Studija Marcela, dok je modna pista zasjala u atmosferi koja je spajala eleganciju i toplinu.


Pročitajte više: Networking i emocionalna podrška: Stručnjakinja objašnjava kako umrežavanje može pomoći mentalnom zdravlju


Inspiracija u tehnologiji

Da večer ne ostane samo na ljepoti i modi, pobrinuo se Honor, koji je predstavio poslovni premium pametni telefon Honor Magic V5 – uređaj koji podjednako imponira dizajnom i tehnološkim inovacijama, što ga čini savršenim alatom za modernu poslovnu ženu.
Bez službenih govora i formalnog protokola, program je u potpunosti bio posvećen druženju i zabavi. Uz pažljivo odabrane zalogaje i bogatu ponudu pića, gosti su uživali u večeri ispunjenoj smijehom, razgovorima i pozitivnom energijom u motivirajućoj, toploj i inspirativnoj atmosferi.

Back to Work party i ove je godine pokazao da povratak u poslovni ritam može biti itekako zabavan, osobito kada se spoje moda, ljepota, tehnologija koje u rukama sposobnih žena postižu posve novu dimenziju.

U galeriji pogledajte kako je bilo:


Sadržaj je nastao u okviru projekta Back to work Party

Sponzori su Modiana, Honor, Reviderm i A1

Foto: Marin Tomaš, Canva

POVEZANI ČLANCI

PROČITAJTE JOŠ:

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Pročitajte više

Slažete li se da kupovina na samoposlužnim blagajnama treba biti uz...

Hrvatski potrošači pokrenuli su zanimljivu inicijativu na stranicama Hrvatske udruge za zaštitu potrošača, a povod su sve češće samoposlužne blagajne. Prema...
- Advertisment -