Gradim karijeru - Karijera

Je li ikad u redu naprasno dati otkaz?

Je li ikad u redu naprasno dati otkaz?

Ustajte od radnog stola, kupite svoje stvari i svima odlučno vičete ‘Odlazim odavde i nikad se više ne vraćam!, scena je ova o kojoj ste sigurno jednom maštali kad je posao postao nepodnošljiv. Uz sve to biste vjerojatno rekli ono što ste prešutjeli kolegama i nadređenima, no izvanredni otkaz je obično samo maštarija. Ili ipak nije?

Sigurno s vremena na vrijeme znate razmišljati o otkazu, obično se takve maštarije pojavljuju kad vas pritišću rokovi i nadređeni. Bezazlene su to maštarije većinu vremena i dođu nam kao ispušni ventil za naše mentalno zdravlje.

Hvala na interesu za naš sadržaj, registrirajte se za nastavak čitanja.

Što dobivate besplatnom registracijom?

  • Neograničeno čitanje našeg sadržaja
  • Newslettere prema vašim interesima
  • Pozive na događaje u vašoj blizini